Андрей Владимирович

Доброго дня!
Звертаюся до Вас із таким запитанням, частково навіть скаргою!!!
Навіщо Ви розповсюджуєте неправдиву інформацію щодо розпорядку руху маршрутних таксі!!!!!(http://depo.vn.ua/content/marshrutnoe-taksi)Вчора 02,03,2012 в будній день(п*ятницю) я очікував марщрутне таксі 17Б по вул.Г.Успенського з 22,00 протягом 40 хвилин!!!Зі мною ще перебували двоє мені рідних людей , які можуть підтвердити факт безглуздого очікування!!!На сьогоднішній день я вже маю симптоми ГРВІ, так як на дворі було холодно!!!Дякую Вам за "чудові послуги перевезення"!!!Я прошу і вимагаю ДОНЕСТИ ДОСТОВІРНІ ДАНІ про розпорядок руху маршрутніх таксі і ПРОВОДИТИ ПОСТІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ЇХ ВИКОНАННЯ!!!!ДЯКУЮ!!!Надіюсь на негайне реагування з Вашої сторони!!!

Відповідь:

Змін в режимі роботи тролейбусів маршрутів № 1, 4, 13 поки не передбачається. Виїзд з депо трамваїв та тролейбусів відбуватиметься о 5 г. 30 хв. Зміщення випусків на більш ранній час поки що не планується.