Зоя Ткаченко отримала нагороду від мера

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+28 / Дата: 05.09.2013 22:30 /

Сьогодні в мерії посмертно нагородили Зою Ткаченко. Вона будучи водієм тролейбуса, 17 січня 1977 року, ціною власного життя врятувала пасажирів транспортного засобу під час пожежі, яка виникла в результаті зіткнення тролейбуса з бензовозом. Тоді ніхто з пасажирів не постраждав, але сама жінка згоріла живцем.

Нагороду «За честь та мужність» отримав онук відважної жінки Ігор Ткаченко:
- Чесно кажучи, в дитинстві мені не дуже розповідали про бабусю, - каже юнак. – Вперше, я почув про її подвиг, в дитсадку, в старшій групі. Розказали вихователі, тобто фактично сторонні люди. Натомість, у нас вдома, це була не дуже популярна тема для розмови. Коли лунало ім’я «Зоя» - це закінчувалося сльозами… отримати сьогоднішню нагороду було досить приємно, думаю вдома теж усі зрадіють, ми вже навіть не очікували: колись на сесії це питання наче розглядалося, але тоді воно так нічим і не закінчилося. А ж тут цього року – така новина, ми дуже вдячні за нагороду. Для нас вона дуже важлива.

Детальніше про подвиг Зої Ткаченко можна прочитати у статті "Її ім`ям названа тролейбусна зупинка".Підготовлено за інформацією
20 Хвилин

+1
0
-1
Шины диски в нижнем новгороде интернет магазин шины интернет магазин нижний новгород.