Вінницькі "спритні перевізники" відкрили нелегальні маршрути

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+28 / Дата: 29.11.2012 00:03 /

Мешканці нашого міста протягом останнього місяця неодноразово помічали маршрутні таксі зі старими маршрутними вказівниками та логотипами служб таксі. Деяким навіть довелось скористатися даним видом транспорту.

Декілька машин курсують за старим маршрутом №35 (Вишенька-Залізничний вокзал) та на маршруті №61 (Порика-Залізничний вокзал). Вартість проїзду, за словами випадкових пасажирів, коштує 3 гривні.

У міській раді донедавна про ці маршрути нічого не знали. "Можливо, скоріше за все, це якійсь "винахід" когось з перевізників, які таким чином намагаються здійснювати підприємницьку діяльність. Жодного відношення до маршрутних таксі, які працюють в новій мережі, вони не мають." - каже голова міста Володимир Гройсман.

Міська рада вже направила інформацію про дані маршрутні таксі в управління Укртрансінспекції у Вінницькій області, яка здійснює державний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства на автомобільному транспорті.

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

После нашей публикации редакция РИА отправила своих журналистов пошуршать что там да как ездит. Вот чего нарыли: http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%92%D1%96%D0%B...

Удивительно, что по 3 гривны 8 человек возить выгодно, а по 2,5 грн и полный бус упакован - было убыточно

+1
0
-1

Почему же убыточно, в статье такого нет. Что касается 3грн на 8 чел, то так может только маршрутка у которой владелец машины, владелец лицензии и водитель на полторы смены - одно и то же лицо. Уверен - ему непросто быть три в одном. Плюс сильное "недовольство" со стороны властей.
И сейчас, когда ездит всего 3 машины, люди навряд ли ждут маршрутку. Поэтому он, наверняка, ездит пустой..
Посмотрим, как долго выдержит.

+1
0
-1

Та они там рассказывают про кучу предзатрат на переоборудование буса, лицензи и прочее - верно не спроста порастратились)