У Вінниці почав курсувати тролейбус з протипожежною агітацією

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+27 / Дата: 04.03.2013 19:02 /

Як відомо, одним із напрямків боротьби з вогняною стихією являється протипожежна агітація. Основною метою цієї роботи є донесення до широкого кола населення основних вимог пожежної безпеки. І таких методів є значна кількість: проведення відпрацювань населених пунктів, розміщення текстових застережень на радіо та телебаченні, обладнання об’єктів з масовим перебуванням людей стендами на протипожежну тематику. Але усі ці заходи потребують постійного контролю та незважаючи на кропітку роботу інспекторського складу області, не завжди вдається привернути бажану увагу населення до такого важливого питання, як безпеки власного життя.

Щоб донести вимоги безпеки до вінничан, було вирішено обладнати громадський транспорт засобами агітації. Для цієї мети керівництвом трамвайно-тролейбусного управління було виділено тролейбус.

Одним з критеріїв вибору методу агітації була простота та наочність матеріалів, які повинні бути зрозумілими навіть дитині. І це питання було вирішено оригінальним шляхом. Заручившись підтримкою Департаменту освіти міської ради, в навчальних закладах було проведено конкурс дитячого малюнку на тему попередження виникнення пожеж та дотримання вимог безпечного поводження у побуті. Вже через два тижні, після його початку, на адресу Управління надійшло близько двохсот малюнків, більшість з яких заслуговували на перемогу. Для розміщення на агітаційному тролейбусі було обрано десять робіт, тематика яких актуальна у будь яку пору року.

Отже, усі завдання вирішені і як результат – оновлений тролейбус з протипожежною агітацією вже прямує вулицями Вінниці та милує око мешканців міста. А ми, в свою чергу, дякуємо за допомогу усім небайдужим і надіємося, що ця робота дійсно покращить стан справ з пожежною безпекою та допоможе врятувати життя багатьох людей.

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

Когда-то трамваи такие были 211 и 221 если не ошибаюсь

+1
0
-1

Вот он. Теперь в Житомире.

Вагон № 211. Напротив ДК Заря. Июнь 2008 года.