Модернізований тролейбус незабаром вийде на лінію

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+23 / Дата: 24.05.2012 06:17 /

Працівники тролейбусного депо завершили модернізацію першого тролейбусу. На повне його оновлення пішло більше місяця і близько 250 тисяч гривень. В результаті майстри ТТУ власними силами зробили практично новий тролейбус: і зовні, і з середини.

Оновлення тролейбусного парку міста - це одне з першочергових завдань, яке ставить перед собою керівництво ТТУ. Вартість одного нового тролейбусу складає понад два мільйони гривень, тому було прийнято рішення спробувати власними силами відновлювати існуючі тролейбуси. Адже необхідна база і спеціалісти для цього є.

Над першим модернізованим тролейбусом робота кипіла 40 днів. Начальник тролейбусного депо Микола Антонюк каже, що в подальшому модернізація буде відбуватись швидше, бо вже є досвід і необхідні знання. «Цей тролейбус був розібраний до основи, і вже наші спеціалісти збирали його по-новому, - розповідає Микола Антонюк. - В цьому тролейбусі замінено все: внутрішня і зовнішня обшивка, всі запчастини і деталі, відремонтовано мотор і ходову, в салоні встановлено нові сидіння, є опалення. Тролейбус також обладнано сучасною інформаційною системою - такою, як у швейцарських трамваях». Днями оновлений тролейбус вийде на маршрут, після чого планується розпочати повне оновлення наступного. Загалом в тролейбусному депо є можливість модернізовувати два-три тролейбуси щомісяця - були б кошти, а працівників вистачає.

Свій варіант зміни зовнішнього вигляду тролейбусів запропонував також вінницький художник Олександр Нікітюк. Його ідея полягає у тому, щоб зробити із звичайного тролейбусу витвір мистецтва - зовні і з середини його розмалювати. На кузові він планує зобразити частину Венеції із персонажами венеціанських маскарадів. Малюнок буде і в салоні. Таким чином вулицями Вінниці буде їздити «венеціанський» тролейбус.

«У мене виникла ідея реалізувати проект «Живий транспорт», і мені було запропоновано розробити ескізи для тролейбусу, - розповідає Олександр Нікітюк. - «Венеціанський тролейбус» - це буде перша ластівка. А чому саме венеціанський? Тому, що Венеція і Вінниця співзвучні. Якщо проект знайде підтримку - цілком можливо, що містом їздитимуть й інші «тролейбуси-міста». Таким чином, Вінниця стане першим містом України, яке матиме мобільну арт-галерею». Олександр Нікітюк додає, що ідея проекту полягала в тому, щоб з одного боку - популяризувати громадський транспорт, з іншого - популяризувати мистецтво.

Перший модернізований тролейбус і ескізи «венеціанського» тролейбусу та початок роботи над цим проектом побачив Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Мер Вінниці зазначив, що модернізація тролейбусного парку - це оптимальний варіант для ТТУ, адже за ціною одного нового тролейбусу можна відреставрувати майже десять старих. «Ми вважаємо, що це вірний шлях, який співпадає з нашим можливостями, - говорить Володимир Гройсман. - Насправді потрібен тільки час. Якщо ми вийдемо на 20-25 тролейбусів в рік, то ми розуміємо, що через чотири роки ми повністю оновимо тролейбусний парк із терміном використання 10 років».

Також ТТУ незабаром планує одягнути усіх водіїв громадського транспорту у спеціальну форму із символікою міста та трамвайно-тролейбусного управління. Вона буде синьо-блакитного кольору і двох видів (в залежності від сезону).

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

330 вроде и так не был сильно старий )

+1
0
-1

честно говоря ожидал большего. но не могу понять они чем то отличаются от тех троллейбусов что отремонтировали 5-7лет назад. типа 219,269... в чем разница?

+1
0
-1

Особенно впечатлил супер-комментарий на "майвин"...
Цитата:
"Супер! Називається "цукерка з г**** ". Тепер це справжній реальний скотовоз, ще й пофорбований бидлу (за яке нас мають) на радість. Зняли б вже взагалі ті сидіння. Насипом пасажирів возили б чи штабелями вкладали б. "
Неужели там таки да так мало сидений?!

+1
0
-1

330-тролейбусу лет 16-18 но не больше. Отремотировали-класно!

+1
0
-1

сегодня я в нем ехал. ну прикольно. он помоему ничем не отличается от тех что отремонтировали лет 5 назад. а да, забыл сказать гудит немного громче тех что раньше отремонтировали, я думал они будут бесшумными. а главное отличие от тех это то что у него цифровой номероуказатель спереди сбоку и сзади.

сегодня ездил по 6 маршруту

+1
0
-1

А как с сидениями? В самом деле меньше?

+1
0
-1

нет. там я насколько заметил то на 2 сидения меньше. а сами сидеия такие как в маршрутках Богдан. вцелом троллейбус супер. хочется что уже все такие были, только гудит громко, это разочаровало.

и еще хотелось чтоб в новых троллейбусах и те которые уже отремонтировали чтоб поставили вай фай)

+1
0
-1

.. объявляли температуру за бортом и атмосферное давление:)

+1
0
-1

Можно и температуру... пишу кстати с 319 миража)

+1
0
-1

во моногих трамваях wi fi работает то и во многих нет. где то 50 на 50. в 316 уже около 2 недель не работает...

+1
0
-1

я на нем езжу 4 раз и он там работает просто есть одни наклейки по которым действительно есть вафля!

+1
0
-1

что то я не понял... кто и где есть?

+1
0
-1

Оновленого тролейбуса № 330 на центральних маршрутах № 5.11.12.4 і 10 немає - мабудь з ним не все гаразд! Стоїть десь у депо - хороша була реклама.

+1
0
-1

Ходит он по маршруту - сегодня на 6 работал

+1
0
-1

Ага видел сегодня на своей Киевской)))

+1
0
-1

Он первый и на данный момент и ближайших 2 месяца последний. Такой ремонт только в планах, но нет денег

+1
0
-1

ось що написав Гройсман на myVin

роботи по модернізації тролейбусів проводяться, але мені Важко вказати Вам кількість тролейбусів, що буде модернізовано до кінця цього року, оскільки роботи по модернізації тролейбусів проводиться силами ТТУ та за рахунок обігових коштів підприємства. Дякую. P.S. За інформацією, наданою мені керівництвом ТТУ, план підприємства у цьому році – це модернізація по одному тролейбусу щомісяця, а з наступного року – постійне збільшення обсягів робіт по проведенню модернізації тролейбусного парку.

Зображення користувача слава.
слава25.09.2012 21:59 September 25, 2012
+1
0
-1

сейчас идет модернизацией 4 минимум машин 299,322,328,344, день на день должен выйти первый близнец330 под номером 328

+1
0
-1

ждем)

Зображення користувача Любопытный.
Любопытный26.09.2012 10:20 September 26, 2012
+1
0
-1

За время действия транспортной реформы (читай монополии ТТУ на общественный транспорт в городе) с июня по сентябрь (4 месяца) модернизировано 0 троллейбусов (почти 1) при возможности 8-12 шт. (2-3 в месяц * 4 мес.)
Я правильно понял?
Руководство ТТУ не выполняет взятые перед Гройсманом обязательства "модернізація по одному тролейбусу щомісяця".
Надеюсь скоро нагоним и перегоним. Не подведём.
Пятилетку в 4 года так сказать!

+1
0
-1

На это нет денег. Транспортная реформа - чистой воды пиар властей. А зимой пойдут дополнительные затраты - и местные власти опять будут у заграницы что-нибудь нахаляву просить. Или продадут пару-тройку трамваев. На проедание.

Зображення користувача слава.
слава26.09.2012 11:07 September 26, 2012
+1
0
-1

Еще меяц назад говорили что к 1 сентябрю появится 328 вижу к 1 октябрю, вчера обьездил вессь город и неодного КВР (кроме 330) невидел. 330 уже более 4 месяцев. презентация была 22 мая