Wi-Fi у трамваях з кожним днем все популярніший

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+26 / Дата: 20.05.2013 18:24 /

Пасажири вінницьких трамваїв, які постійно користуються послугою вільного доступу до мережі Інтернет у салонах вагонів, не могли останнім часом не відчути покращення в роботі цих систем.

Раніше були нарікання від користувачів за неможливість під'єднатися до роутера, або на відсутність самої мережі. Наразі ці питання взяті на особливий контроль. Так, працівниками відділу АСУ КП "ВТТУ" було розроблено спеціальну програму, яка в он-лайн режимі дозволяє оперативно коригувати роботу комунікаційних пристроїв. Також нещодавно оновлено програмне забезпечення самого роутера, в якому виправлено багато помилок які призводили до збоїв в роботі пристрою.

Хочеться відмітити, що послуга вільного доступу до мережі Інтернет користується популярністю серед пасажирів. За день роботи однієї одиниці комунікаційного обладнання, через неї скачується в середньому 500-600 МБ інформації (у поодиноких випадках доходить до 1 ГБ). За один рейс в одному трамваї до роутера під'єднується в середньому 10-15 користувачів. Кількість результативних з'єднань постійно зростає.

Сьогодні, за спостереженнями працівників АСУ, ще можна спостерігати збої в роботі пристроїв: 2% - збої програмного забезпечення, 3% - апаратні помилки. Але треба зауважити, що це техніка, та ще така, що працює в нестабільній електричній мережі. Тому такі збої можуть бути. Але працівниками ВТТУ робиться все для оперативного усунення цих неполадок та покращення стабільної роботи комунікаційних пристроїв.

Цікаве фото

+1
0
-1

Коментарі

+1
0
-1

підтверджую. проблем з wi fi майже не має. місяці два я вже майже не потрапляю на непрацюючий) говорили коли буде стабільність то зроблять і в тролейбусах) я вже чекаю))))

+1
0
-1

Wi-Fi в трамвае стал платным. Сегодня попытался подключиться и получил окошко с надписью:"Інтерлеком.
на вашому рахунку недостаньо коштів.... потрібно поповнити Ваш рахунок" (и ссылка, как пополнить счет онлайн)

+1
0
-1

Це не Wi-Fi платний. Це ТТУ забуло Інтертелекому за CDMA проплатити. :)

+1
0
-1

Получилась палка с двух концов. Интернет в трамваях стал работать стабильно. Народ подсел. Еще и видео качает. Вот и выкачивает все гб - проплаченых денег не хватает.

+1
0
-1

а я думал тарифами с лимитированным интернетом уже никто не пользуется. Может имеет смысл договорится с другим провайдером, если у Интертелекома так всё плохо и дорого?
А вообще, со стороны ТТУ это свинство, вот представьте, приехал человек в Винницу, прочитал что в трамвае фри вафай, подключился , а ему пишется "дай денег!". Что он про все это будет думать?
А если еще и возмет и перейдет по ссылке и введет номер своей кредитки, то вообще красиво будет.
Хотя... Может ТТУ и расчитывает, что народ сам будет пополнять их счет?

+1
0
-1

ну зачем все так плохо представлять. никто ни на что не рассчитывает. думаю ситуацию уже исправили.

+1
0
-1

Обожаю оптимистов. Они абсолютно не парятся по поводу того, что всё в этом мире бренно и любые действия людей бессмысленны ибо через несколько миллионов лет не будет никаких людей, а потом исчезнет и любая форма жизни на Земле да и во всей Вселенной (если она, конечно, вообще была).
Но вернемся. Насчет исправленной ситуации - пока не спешат. Может с понедельника?