Звернення міського голови Сергія Моргунова з приводу нового стрибка захворюваності на COVID19

Зображення користувача Oleg.
Автор: Oleg+28 / Дата: 12.06.2020 23:18 /

Антирекорд по захворілих на COVID-19 у Вінниці – 57 нових випадків за добу. Я не хочу думати, що вінничани закрили очі на пандемію і махнули рукою на власне здоров’я. Карантин пом’якшили, але коронавірус нікуди не дівся. І мені дивно бачити у магазинах чи громадському транспорті людей без масок. Так само маска на підборідді – нонсенс.

Ми випустили транспорт по максимуму для зручності містян, але, на превеликий жаль, деяким пасажирам байдуже не тільки на себе, а й на інших. Результат цього – маємо захворілих в колективі Вінницької транспортної компанії.

Не повинно бути соромно робити зауваження людям без масок у громадських місцях. Принцип «мене це омине» з цим вірусом не працює.

Особливо хочу звернути уваги людей старшого покоління – бережіться. Уникайте поїздок в транспорті чи походів за покупками у години пік. Жоден етап пом’якшення карантину не означає скасування протиепідемічних правил: масковий режим, використання антисептиків і миття рук, соціальна дистанція – обов’язкові. Давайте піклуватися про своє здоров’я і берегти оточуючих!

+1
-1
-1