В Миколаєві створюють систему "Розумна зупинка"

Зображення користувача PAN.
Автор: PAN+25 / Дата: 06.03.2017 10:50 /

В Миколаєві офіційно презентували систему GPS-моніторингу міського транспорту, яка також інтегрована з проектом “розумних” зупинок і взаємодіє з системою відеоспостереження “Безпечне місто”.

У стінах миколаївської мерії 9 лютого офіційно презентували систему онлайн-моніторингу роботи міського транспорту на основі GPS-навігації, яка частково вже функціонує. Так, на сайті миколаївського міськради можна в реальному часі спостерігати за рухом трамваїв і тролейбусів.

В якості додаткових функцій презентованої системи можна виділити підтримку систем електронного квитка, підрахунку пасажирів, обліку робочого часу персоналу, автоінформатор, що оголошує зупинки, надання даних про рух транспорту на інформаційні табло на зупинках. Самі зупинки при цьому також оснащуються відеоспостереженням, інтегрованим в загальноміську систему “Безпечне місто” Миколаєва, а також роздачі безкоштовного Інтернету по Wi-Fi.

Миколаївська система розроблена і впроваджена житомирської фірмою “Дозор”, яка з 2013 року працює в Житомирі, а також в Івано-Франківську, Кам’янці-Подільському та кількох інших невеликих містах України. За словами представника фірми, система “Дозор” дає можливість підключення додаткового обладнання, взаємодії з зупинковими комплексами і двома найбільшими системами електронного квитка, які впроваджуються зараз в Україні. Крім того, дана система дозволяє підраховувати пасажиропотоки на маршрутах і, відповідно, планувати транспортну модель міста.

Джерело: mkrada.gov.ua

+1
0
-1